İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Naim Süleymanoğlu’na büyük ayıp


Efsane halterci Naim Süleymanoğlu, 2017’de ortamızdan ayrıldı. Japonya’daki kızı ortaya çıktı. Mirasçı sayısı 4’e yükseldi. Miras davasında ise skandal gerçeğe ulaşıldı. ‘Cep Herkülü’nün Dünya ve Avrupa Şampiyonluğu’ndan kazandığı 13 madalyanın kayıp olduğu anlaşıldı.

Dünya halterinin efsane ismi Naim Süleymanoğlu, 2017’de hayatını kaybetti. ‘Cep Herkülü’, özel hayatını kapalı tutan bir isimdi. Vefatının akabinde kızları Sezin, Esin, Nilay gündeme geldi. Lakin Süleymanoğlu’nun Japon sevgilisinden de Zekai Mori (28) isminde bir kızı daha olduğu belirlendi. Mori, DNA testiyle Süleymanoğlu’nun kızı olduğunu belgeledi. Mirastan hisse istedi. Mirasın 4’e bölünmesine karar verildi.

Takvim gazetesinden Ali Oktay’ın haberine nazaran; miras davasıyla ortaya çıkan bir gerçek ise “Çok ayıp” dedirtti.

Son dakika… Efsaneye büyük ayıp Miras davasında ortaya çıktı
Sezin ve Esin kardeşlerin avukatı Aziz Demir, mahkemeye dilekçe verip, atletin kazandığı tüm madalyaların kızlarına verilmesini talep etti. Süleymanoğlu’nun kazandığı 3 olimpiyat madalyasının kardeşi Muharrem Süleymanoğlu’nda olduğu, başka Dünya ve Avrupa Şampiyonluğu’ndan kazandığı 13 madalyanın ise kayıp olduğu belirlendi. Süleymanoğlu’nun Büyükçekmece’deki meskeninde keşif yapılması istendi.

Son dakika… Efsaneye büyük ayıp Miras davasında ortaya çıktı
3’Ü BENDE LAKİN…

Muharrem Süleymanoğlu, mahkemeye tabir verdi. “3 olimpiyat madalyası bende. Ağabeyimin hayatını anlatan sinemada kullanılması için üretim şirketine verdim. Öbür kayıp madalyaların nerede olduğunu bilmiyorum” dedi…

Son dakika… Efsaneye büyük ayıp Miras davasında ortaya çıktı
Mori, babasını hiç görmedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın