İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hasan Kartal’dan istifa açıklaması: “Gerekirse bizim istifamız olur”


Çaykur Rizespor Kulüp Lideri Hasan Kartal, Kasımpaşa yenilgisi akabinde yaptığı açıklamada maç sonrası küçük bir toplantı yaptıklarını ve bir karar alma arifesine geldiklerini belirtti.

Muhteşem Lig’in 15. haftasında meskeninde Kasımpaşaspor’a 3-0 mağlup olan Çaykur Rizespor’un kulüp lideri Hasan Kartal, maç sonrası açıklamalarda bulundu. Kartal yaptığı açıklamada geniş bir toplantı yapmak kaydıyla bir şeylere karar vereceklerini söz etti.

“Rizespor’u kasvete sokacak bir şey yapmayız”

Maç sonrası küçük bir toplantı yaptıklarını söz eden Kartal, bir karar almanın arifesinde olduklarını belirtti. Kartal açıklamasında şu tabirleri kullandı:

“Tam bir karar almadık ancak bir karar almanın arifesine geldik. Sonuçta bir halde bir şeyler düşünmemiz ve yapmamız gerekiyor. Bir orta periyotta var. O devirde yapacağımız destekler kadrosu kurtarır fikri de var. Bu toplantı küçük bir toplantıydı. Daha geniş bir toplantı yapmak kaydıyla bir şeyler karar vereceğiz. Rahat olun biz Rizespor’u külfete sokacak bir şey yapmayız. Elimizden geleni yapacağız. Gerekirse bizim istifamız da olur. Daha başarılı bir idare gelecekse biz onu da yaparız. Direkt hocaya bağlamamak lazım. Doğrularımızı ve yanlışlarımızı kıymetlendiriyoruz. Bakacağız, yapacağız ona nazaran kısa müddet içerisinde yapılmasını gereken ne varsa yaparız zannediyorum. Bu hafta içerisinde bir şekillendiririz üzere gözüküyor.”

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın